Przez zaniedbanie lekarskie Oskar miał zatrzymany oddech i serduszko co doprowadziło do niedotlenienia mózgu. Ta tragedia niespełna rocznego niemowlaka zostawiła trwały ślad na całe życie. Jednakże cześć skutków niedotlenienia można zredukować, dając mu szanse na normalne życie. Osiągnąć to można poprzez stały kontakt z fizjoterapeutą.

Oskar korzysta z państwowej rehabilitacji refundowanej przez NHS, ale to jest tylko 1 godzina tygodniowo, i jest kroplą w morzu potrzeb. Oskarek potrzebuje dodatkowych sesji co tydzień. Niestety koszt jednej godziny prywatnej wizyty wynosi 60 funtów i jest olbrzymim obciążeniem.

Dzięki dotychczasowej fizjoterapii Oskarek nie jest już karmiony przez sondę w nosku i wcina butelkę za butelką. Przestał już być spięty i powykręcany jak również ilość krzyków znacząco spadła. Jest to efekt pierwszych stałych kontaktów z fizjoterapeutą oraz ćwiczeń i zajęć prowadzonych przez niego.

Dlatego też ważne jest aby Oskarek mógł to kontynuować. W tym celu potrzebna jest nasza pomoc. Liczy się każdy grosz, każdy pomysł na zdobycie dodatkowych funduszy.

Jak możesz pomóc?:

Jeśli każdy z nas przeleje chociaż 1 funta, to jest duża szansa, że uda się uzbierać na parę godzin rehabilitacji. Jest to kwota, która nie wpłynie na domowy budżet każdego z nas z osobna a razem może być ogromnym darem dla Oscarka.

1. możesz dokonać wpłaty na poniższe konto

POMOC DLA OSCARA
Sort code:307198
No account: 62450368
Z dopiskiem Oscar

2. Jeśli korzystasz z paypala możesz przesłać pieniądze na Konto PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Jeśli robisz zakupy w Polskim Sklepie "Smakołyk" w Tamworth możesz wrzucić dowolną kwotę do puszki, czy też obdarować Oskarka resztą, która została Tobie z zakupów. Każdy "miedziak" się liczy.

4. Zamieść poniższe zdjęcie na facebooku, może dzięki temu uda się zachęcić jeszcze więcej osób aby pomóc Oskarkowi

5. Jeśli masz pomysł jak pomóc Oskarkowi możesz skontaktować się z nami na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.