Zumba z Kasią

tel. 0777 228 2010

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

... jak widać na zdjęciu, moje życie jest szalone, ale... kocham je 

Kocham wszystko, co jest związane z ćwiczeniami. Lubię spędzać aktywnie czas. Tańczę przez całe moje życie. Spędziłam wiele lat na scenie występująć i tańcząć w wielu miejscach w Europie. Taniec to moja pasja

Dzięki mojej pasji postanowiłam zostać instruktorem Zumby®. Uzyskałam uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu Zumby®, Aqua Zumby® oraz Zumby Step®. A to wszystko dlatego, że w każdej klasie czuje się jak bym była na dyskotece!

Chodź, dołącz do mnie, a zobaczysz, co mam na myśli. Umiejętność tańca wcale nie jest potrzebna, wystarczy przyjść i pójść w moje ślady. To jest łatwe!

Spróbuj, a gwarantuję, będziesz się świetnie bawić!

Czekam na Ciebie!
Kasia

Dla kogo przeznaczone są zajęcia?
Dla wszystkich i dla każdego organizmu!
Każda klasa Zumby® jest dla osób, które razem chcą ćwiczyć i pocić się.

Jak to działa?
Na zasadzie połączenia ruchów o niskiej intensywności z tymi o wysokiej, tak aby ćwiczenia sprawiały przyjemności, dzięki czemu spalisz parę zbędnych kalorii i poczujesz się jak na zabawie karnawałowej.
Po usłyszeniu pierwszych rytmów latynoskich, zobaczysz dlaczego zajęcia Zumby® Fitness często nazywane są ćwiczeniami w przebraniu.
Super skuteczne? Jak najbardziej.
Super zabawa? Oczywiście.
Sprawdź sam

Korzyści
Trening łączący w sobie wszystkie elementy fitness wpływające na poprawę pracy serca, wzmocnienie mięśni, równowagę i elastyczność, zwiększenie energii oraz daje niesamowite uczucie za każdym razem gdy opuścisz klasę.